Erdem Yayınları

Taş Masalları (6 Kitap)

Kitabı Satın Al

Kitap Hakkında

Masal ve oyuna kim hayır diyebilir ki? Taş masalları serisi sizi masallı bir oyuna çağırıyor. Yalnız Taşın Masalı, kendilerini yalnız hisseden farklı renk, şekil ve boydaki irili ufaklı taşların bu yalnızlıktan kurtulmak için nasıl yaratıcı bir çözüm bulduklarını anlatıyor.

İlk kitap ile çocuklar, taşlarla nasıl oynayarak resim yapabileceklerini ve bu resimlerle nasıl masallar kurabileceklerini keşfedecekler.Bu masalı okuduktan sonra çocuğunuzla taş toplamaya çıkabilirsiniz. Onun istediği taşları toplamasına izin verin. Hatta isterseniz siz de onunla birlikte taş toplayın. Sonra da toplanan taşları kullanarak istediği gibi resimler yapsın, oyunlar oynasın, masallar anlatsın. Hep birlikte masallar anlatarak oynamanın tadını çıkartın.

Setin Kitapları
1. Yalnız Taşın Masalı
2. Taşlangozun Masalı
3. Taş Oyunları
4. Afacan Taşların Masalı
5. İsimsiz Taşın Masalı
6. Taşların Şarkısı

Set Kitapları

Elif Konar Özkan

1976 İstanbul doğumlu. İlk, orta ve lise tahsilini de İstanbul`da tamamladı. Çocukları, edebiyatı, çizmeyi, karalamayı, yazmayı hayal meyal hatırladığı dönemlerden beri sevdi, sevmeye devam etti, ediyor.

Yazar Elif Konar Özkan hakkında

Ümit Yaşar Özkan

Yüksek öğrenimini Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünde tamamladı. Hâlen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir lisede öğretmenlik yapmakta. Çeşitli bilim-kurgu ve fantastik hikâye yarışmalarında mansiyonları oldu.

Yazar Ümit Yaşar Özkan hakkında

Kitabı Çevrenle Paylaş